Pimaş Tıkanıklığı Açma

×

Uyarı

JUser: :_load: 658 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

İşyeri ve konutlarınızda meydana gelen tıkanıklıklara kesin ve garantili bir çözüm sunan firmalardan alacağınız bir destek ciddi sorunlar yaşamanıza engel olabilir. Atık pis su giderlerindeki gider tıkanıklığı problemin çözümü için beklemenize gerek yok. Binanız kırılıp dökülmeden özel teknolojik sistemlerle tıkanıklıklarının nedeni belirlenip cihazlarla temizlenme işlemi kolayca yapılıyor. Gider tıkanıklığı yerinin tespit edilmesinden sonra tıkalı kanallara, kanal açma ve yıkama cihazlarıyla gereken müdahale kısa sürede yapılır.

Boru açma işleminin hemen ardından su giderlerini aktif bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Pimaş boru tıkanıklığı açma ve pis su tesisatı gider boru tıkanıklığı açma işlemleri için özel cihazlar kullanılarak tıkanıklık yeri tam olarak belirlenen noktaya robot kollar kullanılarak müdahale edilir.

Robotla tıkanıklık açma hizmeti sayesinde, fayanslarınız duvarlarınız kırılıp dökülmeden tıkanıklık sorunlarınız hızlı ve hepsinden önemlisi ekonomik biçimde çözülür. Tıkalı pis su gideri ve Pimaş giderlerini açma işlemi için sorumluluk sahibi bir firmadaki iş bitirici bir su tesisatçısına ihtiyacınız var. Soruna hızlıca ulaşıp teknolojik donanıma sahip cihazlarla tespitinin yapılması gereklidir.

Kanallarınız görüntülenir, izlenecek yol belirlenir. Kanal tesisatınıza hasar verilmeden ana pimaş giderlerinizin açılma işlemine geçilmektedir. Tıkanıklıkların yarattığı kötü koku ve görüntü kirliliğinden kurtulun.

Pimaş boru tıkanıklığı açma konusunda İstanbul, Tekirdağ ve Kırklareli’nin tüm bölgelerine servis hizmeti vermekteyiz. Görüntüleme cihazlarından çok arıza tespiti yapıldıktan sonra kanal yıkama aletleriyle basınçlı su da verilerek temizlenme işlemine geçilir. Tıkalı olan pimaş giderleriniz sorunsuz bir şekilde açılır, oluşabilecek ciddi tıkanıklık derdinden de kurtulabilirsiniz.
Pimaş açma işlemini uzmanların eline bırakmalı, baskınların yaşanmamasını sağlamalısınız. Uygun fiyat seçenekleriyle hizmet veren firmalarla çalışarak, pimaş giderlerindeki tıkanıklığın neden olabileceği maddi hasarlarla uğraşmamış olursunuz.

27 Kanalizasyon: 0553 666 21 27

Su sızıntısı arama ve su sızıntısı tespiti bizim işimiz. Su tesisatı evinizdeki en önemli alt yapılardan sadece bir tanesidir. İhmal ederseniz doğuracağı sonuçlar gayet basit. Parkeler, seramikler, duvarlar kırılıp sizi ciddi anlamda masrafa sokacaktır. Bu yüzden olumsuz bir durumla mı karşılaştınız hemen bizimle irtibata geçin ve size kusursuz hizmet sağlayalım.

Su Sızıntısı Bulma Sıhhi tesisat denilince ilk akla gelen su tesisatıdır ve ihmal edilmemesi gereken çok önemli bir konudur.


Su Sızıntısı için Neden bu kadar açık ve net konuşuyorsunuz?

Tesisatçılar yıllardır işinin ehli olduğu gibi, ustalarımıza ustalık katan başka sebepler de var. Bu sebepler kırmaya, dökmeye, evinizi harap bir şekilde bırakmaya gerek kalmadan son teknoloji ürünleriyle sizi tanıştırmaktır. Su Sızıntısı Bulma ve ya çatlak gözle görülür bir şekildeyse sadece oraya noktasal su sızıntısını tespit yapıyoruz.

Eğer çatlak veya herhangi bir sızıntı görmediyseniz sadece duvarlarda kabarma veya küflenme gibi sorunlarla karşılaştıysanız gizli bir kaçak oluşmuş olabilir ve bu durum ilerde evinizde çok büyük sorunlarla karşılaşmanızı sağlayabilir.  Su Kaçağı Nemlenme, kararma ve kabarma gördüğünüz takdirde hemen vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçin ve ücretini gerektiğinden fazla ödemeden bu sorundan kurtulun!

27 Kanalizasyon: 0 537 680 96 33

Telefon

Sait Usta ve Ekibi

0553 666 21 27

0545 457 83 51

E-Posta

info@27kanalizasyon.com